Kliendid meist


Kutsusime ühel sügisõhtul meie püsikliendid stuudiosse, et jäädvustada pildikeeles nende kasutuses olevate kottide väärikas vanumine. Nahk on loomulik materjal – aja möödudes tekivad uued elujäljed ja värv muutub küpsemaks. Oleme väga tänulikud, et oleme leidnud klientideks inimesed, kes sellist protsessi hindavad.

Lisaks fotole saime tagasisidet ka meie brändi essentsi kohta – iga püsiklient kirjutas, miks ta meie tooteid on ostnud ning mis talle meie tegemistes korda läheb. Põnevat uudistamist!

KRISTEL

Käekoti Ready to Work Hard omanik

"Stella Soomlais stuudiosse on alati hea tulla, sest siin on nii hea atmosfäär ja inimesed on kõik nii toredad! Mulle meeldib Stella Soomlaisi brändi kontseptsioon. See, et tooted on disainitud nii, et nahk oleks võimalikult suures osas ära kasutatud.

Kõik Stella Soomlaisi tooted on hästi läbimõeldud ja väga praktilised – rihmade muutmisega saab õlakotist vöökott, seljakotist õlakott jne. Tänu minimalistlikule disainile on neid väga lihtne kombineerida.

Samuti on minu jaoks väga oluline teadmine, kus ja kelle poolt minu kott tehtud on. Koti järelhoolduse/iluravi tegemise võimalus stuudios on väga mugav!"

ANU

Seljakoti Go to the Library omanik

"Stella Soomlais on hea, väga kvaliteetne kodumaine bränd. Kannan tema kotte uhkusega. Jätkusuutlik, kauakestev ning ilus disain. Rōōmustab silma ja südant.

Mul on kaks kotti – Go to the Library seljakott ja Capital of Plenty ridikül. Reisin nende kahega koos, ridikül on dokumentide, raha ja telefoni jaoks ning seljakotis on kōik muu, mis vaja. Muidu kasutan igapäevaselt seljakotti, mis vastab suuruselt ja sisujaotuselt ideaalselt minu vajadustele.

Ei oska paremat kotti kui Go to the Library seljakotti tahta. Nelja aastaga pole kott vanemaks jäänud ja on väga armsaks saanud. Justnagu minu jaoks tehtud, väga funktsionaalne, väga mugav ja väga ilus ka!"

EEVA

Seljakoti Go to the Library omanik

"Mulle meeldib Stella Soomlais bränd, sest siin on sobivas koosluses minu maitsele sobiv ajatu stiil, naturaalne materjal ja eetiline maailmavaade. Lisaks on disaineri ja kogu kollektiivi suhtumine ning lähenemine tellijale alati personaalne ja soe."

KEIT

Käekoti Take a Short Day Off omanik

"Mulle meeldib Stella Soomlais bränd, kuna selle minimalistlik disain võimaldab ühest küljest kotte kanda väga erinevates situatsioonides ja sobitada neid kokku erinevate rõivastega. Teisalt on aga disain oma lihtsuses siiski meeldejääv, pilkupüüdev ning kohe kindlasti mitte igav.

Meeldib, et kotid on väga vastupidavad ning kvaliteetsed ja ka peale aastatepikkust igapäevast kasutamist näevad välja suurepärased. Samuti jagatakse head nõu ja tuge, kuidas kotte hooldada."

KATRIN

Ridiküli Capital of Plenty ja käekoti Ready to Work Hard omanik

"Mul on alati olnud kergemat sorti kirg ilusate käekottide vastu. Mitte alati pole ma muidugi selle kire ohvriks langenud. Viimastel aastatel olen reisides end tahtlikult ära eksitanud vanakraami turgudele ning sealt on nii mõnigi ajalooga kott minuga kaasa tulnud.

Aga siis tuli Stella. Minu jaoks on Stella ja kogu tema meeskonna looming justnimelt selline, et kohe saad aru, kelle tööga on tegu. Nende nahka valatud loomingus on lihtsust ja omapära, mis annab nende soetamisele justkui täieliku õigustuse.

Lisaks meeldib mulle, et meil on sarnased väärtushinnangud. Stella Soomlais stuudios valminule saab anda uue elu ja mulle on see väga sümpaatne mõtteviis."

ANNA-MARIA

Käekoti Treasue Box omanik

"Mulle meeldivad Stella Soomlaisi kotid, sest need on stiilsed, südamega tehtud ning kodumaised. Mulle pole kunagi istunud liiga suured kotid, sest ma kipun sinna oma asju ära kaotama. Treasure Box käekott on täpselt piisavalt suur, et sinna mahuks hädavajalik ning sellise mõnusa disainiga, et sobib nii argisteks asjatoimetusteks kui natuke formaalsemateks sündmusteks."

MERLE

Eritellimusel valmistatud seljakoti omanik

"Aksessuaar, sealhulgas kott on täpp i-l. See on see detail, milles peitubki saatan. Stella Soomlaisi kottide lakooniline, ornamendist ja liigsest dekorist vabastatud disain on silmapaistev ning sellisena isegi ikooniline. Just see õige täpp i-l.

Aga asi pole ainult selles. Mulle meeldib, et ma tean seda inimest, kes mu koti välja mõtles ja tean, kus see valmis tehti, et koti valmistamisel on mõeldud selle järelelule ja et kotile on kavandatud terve elutsükkel. Mulle meeldib ka see, et ma tean, kelle poole pöörduda, kui kotiga mõni mure peaks tekkima.

David Vseviov sõnastab ERR videoklipis "Üks lugu" mõtte, miks on vaja kultuuri. Ta kirjeldab üht kohtumist Keskturul kommileti sabas – see oli leti all istuv suur must kass, kes meenutas nii talle kui tema ees seisvatele Bulgakovi kassi. See kass muutus ühtäkki täiesti argises olmetegevuses nii tähendusrikkaks detailiks, et muidu võõrad inimesed teineteisele üllatavalt ja mõistvalt otsa vaatasid.

See on lugu sellest, kuidas kirjandus annab ühise pinna ja loob nähtamatu sideme, mis ei olene keelest või päritolust. Vseviov ütleb, et ainult kultuur saab tekitada sellised hoobilt üksteist mõistvad pilgud.

Mulle tundub, et disainil on sarnane võime. Kui argiaskelduste keskel kohtud ühtäkki oma koti õe või vennaga, siis tead, et jagate selle omanikuga üht mõtteruumi, olete peaaegu nagu tuttavad ja tekib põhjus üksteisele mõistvalt noogutada."

SILVIA

Eritellimusel valmistatud õlakoti omanik

"Kõik moedisainerid, -ajakirjanikud ja stilistid korrutavad mantrat – osta endale garderoobi kvaliteetsed baasasjad, mida saad iga päev ja igal pool kanda ning mõned põnevad aksessuaarid ja pilgupüüdjast kleit aktsendiks. Ma ise räägin seda ka kogu aeg, aga sellele vaatamata koosneb mu garderoob ainult nendest aktsentidest!

Kui ma ärkan üles oma kõige tavalisemal hommikul ja pean panema midagi selga, millega saaks minna tööle, kohe pärast seda näiteks ujulast läbi hüpata, jõuda siis otse teatrisse ja hiljem veel sõbranna juurde veini jooma, siis pole mul loomulikult mitte midagi selga panna!

Aga mul on Stella Soomlaisi kott, kuhu mahub vabalt läptop, trikoo, rätik, kontsakingad, peoga pärleid, pudel veini ja mida iganes mul päeva jooksul vaja peaks olema! Kusjuures see kott on nii ilus, et on täiesti ükskõik, mis ma sellega välja minnes selga panen, sest kõik märkavad niikuinii ainult kotti. Täielik päästeingel-kott!"

KEIU

Eritellimusel valmistatud õlakoti omanik

"Põhjuseid, miks minu garderoobi on praeguseks kogunenud kolm Stella kotti (täiesti erinevate funktsioonidega, ausõna), on laias laastus samuti kolm.

Esiteks muidugi esteetika – need on ilusad. Minu jaoks igal juhul. Teiseks praktilisus – need on vastupidavad. Ka maailmavaate seisukohalt on ju kena võimalust mööda panustada millessegi, mis püsib, mitte kiirmoega kaasnevatesse prahi- ja kasutamata materjali hunnikutesse, töötajate alamaksmisesse jmt.

Kolmandaks lood – lihtsalt asi on igav, aga ese, mis seostub lugude, isikliku suhtluse ja sümpaatsete inimestega, kannab enesega lisaks koti sisule kaasas ka meeldivaid mõtteid. See hõlmab omakorda nii Stellat, tema kolleege, kui ka minu sõpru, kes nüüdseks juba päris mitme aasta eest mulle esimese Stella Soomlaisi koti kinkisid."

MART

Eritellimusel valmistatud portfelli omanik

"Stella Soomlais on oma näo, teo ja visiooniga bränd. Meeldib uuendusmeelsus ja tahe katsetada uusi asju. Peale nelja aastat paistab kott ikka hea välja, on praktiline ja eristub hallist massist."

MADLEEN

Ridiküli Capital of Plenty omanik

"Esialgu pöördusin Stella kui brändi poole seetõttu, et tegemist on Eesti päritolu brändiga ning pean oluliseks Eesti ettevõtjaid ning ettevõtlust toetada. Vähem oluline ei olnud ka toodete kaunis välimus – minimalistlik, piisavalt klassikaline, aga samas omanäoline ja värskendav.

Pean kõike eeltoodut oluliseks ning lisaväärtust loob toodete hea kvaliteet ning brändi jätkusuutlikkust oluliseks pidav tegevuspoliitika. Samuti on plussiks vahetu, hooliv ja siiras kliendisuhtlus.

Kott on suurepärase kvaliteediga nii naha enda kui tootmiskvaliteedi mõistes. Lisaks on meeldiv asjaolu, et kotiga välja minnes on harv olukord, kus ühtegi komplimenti nii koti enda kui brändivaliku suunas ei tehtaks :)"

MARJE

Käekoti Take a Short Day Off ja seljakoti Go to the Library omanik

"Ükskõik, kus ma Stella Soomlais toodetega olen, alati saan positiivse elamuse. Nimelt need kaks kotti on minu reisikotid ja ma aina reisiks... Võib arvata – muidugi ka kottide pärast :)"

AVE

Ridiküli Capital of Plenty ning käekottide Take a Long Day Off ja Ready to Work Hard omanik

"Stella Soomlais on juba päris mitu aastat ainuke bränd, mille kotte ostan. Seda esiteks seetõttu, et olen saanud eritellimusena oma Perfektse Kõigi Elujuhtumite Koti.

Teiseks seetõttu, et ma usun sügavalt sellesse, et üks kvaliteetne kott peaks mu kaaslane olema aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Läbimõeldud disain (mis mulle ka esteetiliselt väga meelt mööda on), väga hea kvaliteet, rõhk jätkusuutlikkusel ning ilusad inimesed brändi taga on see, mis võtab minu jaoks Stella Soomlaisi erilisuse kokku.

Kõik on paigas, hing on rahul ja silm puhkab :)"

ANN

Seljakoti Go to the Library omanik

"Olen Stella kotiga ringi käinud nüüd iga päev täpselt neli aastat järjest. Seda on kohe selle kulumisastmest näha. Ühe korra olen lasknud lukku vahetada, aga muidu, peale naha kulumise pole ta mind millegagi alt vedanud. Olen seda kasutanud nii arvuti kotina, toidupoes käimiseks, padjana või jalatoena oma pikkadel reisidel, piknikualusena kui mitmeks muuks asjaks. Mu kogu elu on selles kotis."

PRIIT

Eritellimusel valmistatud portfelli omanik

"Kotiga olen rahul, sest see on vastupidav ning meenutab mulle 30. juubelit, mille puhul mulle kott kingiti. Samuti olen rahul, et Stella Soomlaisi tiim tunneb huvi koti seisukorra üle ja pakub aeg-ajalt hooldust."

MONIKA

Seljakoti Go to the Library ja eritellimusel valmistatud käekoti omanik

"Stella kotid on minu igapäevased toredad kaaslased. Mulle meeldib nende jõuline ja selge stiil ning materjal, mis on vastupidav, ehe ja elav. Kvaliteet on super – pea iga päev on minu seljas mitu uuenduskuuri läbinud esimene Go to the Library koti versioon.

Varem mitmeid aastaid Stellaga tööruume jagades olen näinud Stella Soomlais stuudio teekonna algust, seetõttu tean, et nii temaga kui tema tiimi ja kottidega võib matkata maailma otsa."

KATRE

Eritellimusel valmistatud õlakoti omanik

"Mul on 3 Stella Soomlaisi kotti. Kõik täiesti erinevad mudelid. Sellest võib järeldada, et ma olen üsna suur Stella kottide austaja. Esiteks meeldib mulle muidugi nende kottide välimus. Need on elegantsed, kuid samas nooruslikud ja hipsterlikud. Võib kanda nii kleidi ja kontsadega, kui ka tenniste ja teksadega.

Teiseks mulle meeldib see mõte, et ma toetan sellega Eesti käsitööd. Kolmandaks, et need on mõistagi kõik päris nahast ja neljandaks, et saan rahuliku südamega oma kotid mõne aja tagant viia stuudiosse hooldusesse või siis lausa ise käed külge panna ja seda stuudios teha."

HELE-MALL

Käekoti Ready to Work Hard omanik

"Mulle meeldivad hingega tehtud tooted ja ilusa hingega inimesed. Stella Soomlaisi stuudios tehakse kõike hingega. Tööd tehakse ülimalt kvaliteetselt, nii et toode kestab ja sellest on alati rõõmu. Samasugune on suhtumine ka klientidesse - rõõmus ja alati abivalmis.

Mul on kokku 5 kotti ja 1 prillivutlar. Kuigi vutlar on kõige pisem, on ta nii ägedalt kollane ja kui teda kotist otsin, leian selle lihtsalt. Isegi kui mul on vahest veidi mossis tuju, piisab korraks silmata Helgeltnägijat ja moss kaob."