Meie inimesed


Oleme tänaseks kotte ja aksessuaare valmistanud üle 10 aasta. Kui algusaastatel tegi Stella neid põhiliselt üksinda eritellimustööna, siis tänaseks on tiimis pisut üle 10 inimese ning vahel aitab meid ka koostööpartner Tartus.

Iga meie koti seest leiad sa selle valmistanud meistrite nimed. Piilu sisse ja saa tuttavaks meie meistrite ning teiste tiimiliikmetega siin allpool.

STELLA

Ettevõtte omanik ja loovjuht

Stellat ajab hommikul tööle soov luua atmosfäär, kus kaaslased armastaksid töötada, kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta ning mis ei rikastuks keskkonna arvelt. Tema eesmärk on tõestada, et nahastuudiot saab pidada vastutustundlikul ja innovaatilisel moel. Imetlusväärse sihikindluse ja söakusega on ta teostanud eduka transformatsiooni üksikdisainerist ettevõtteni. Stella leiab lahenduse ka kõige keerulisemas situatsioonis ning suudab jälgida maailma väga erinevates nurkade alt. Ta oskab väga hästi olla ülemus, sõber ning õpetaja ühes isikus.

MAARJA

Meister

Kui Maarja midagi ette võtab, siis saab see tegevus kogu tema tähelepanu ja hoole. Suure põhjalikkusega valmivad tema käes järjest keerulisemad nahatööd. Tema nõudliku ja täpse silma alt käivad läbi kõik stuudios valmis saanud tooted. Maarja hoolitseb ka selle eest, et kõik nahajäägid on sorteeritud ning leiavad kiiresti tee edasisse kasutusse, mis annab suure panuse sellesse, et meie stuudios tekib võrreldes tavatootmisega oluliselt vähem nahajääki. Ta on muide stsenograafia eriala lõpetanud ja võib iga kell meie tulevasele stuudiobändile lava kujundada.

KADRI

Tootmisjuht ja meister

EKA sisearhitektuuri eriala haridusega Kadri on stuudios sõudnud tasa ja targu ning seeläbi ka kaugele jõudnud – ta on tänaseks kõige kogenum meister ja nüüdseks on tema planeerida ka kogu tootmine. Tänu kõrgetele kvaliteedinõudmistele tuleb tema sulest vaid ekstrailusaid ja korrektseid tooteid, mis klientidelt vaid kiitvat tagasisidet saavad. Tema kohusetundlik loomus teeb temast kolleegi, kellele saab alati kindel olla – ta toob kastanid välja kasvõi üksi. Kadri on süsteemne ja sihikindel ning ta viib alati alustatu lõpule – nii saab lahti harutatud igasugune füüsiline ja vaimne pusa ning samuti pole tema jaoks probleem kokku panna tuhande tükiga pusle.

HENNA

Meister ja stuudio perenaine

Henna kasvas meie tiimiliikmeks läbi mitmekuuse praktika. Pühendumus ja tohutu õppimisvõime on teinud temast asendamatu meistri, kes oskab teha ka keerulisemaid töid. Tema kunagine müügikogemus on meid viinud lähemale oma põhjanaabritele väga mõnus tunne ju, kui välismaale minnes võtab su uues lemmikpoes vastu emakeelne teenindus ja inimene, kes jagab sama kultuuriruumi. Henna on lisaks stuudiosse toonud ka mõnusa tasakaalu – tema elukogemus ja soomlaslik rahulikkus on heaks vastukaaluks tänapäeva tormises tempos. Igapäevaselt seisab ta hea selle eest, et stuudio argipäev funktsioneeriks.

KERLI

Meister ja fotograaf

Algajast praktikandist kiirelt komeedina meistriks tõusnud Kerli on mõnus rahulik kolleeg, kes võtab elu muhedalt. Tema fotograafisilm jäädvustab stuudio argiseid hetki eriti kaunilt – tema piltidelt tundub nahameistri töö kui unistuse täitumine (mis see vaieldamatult ka ju on!). Tänu oskusele luua mõnusa tunnetusega pilte on Kerlist ajapikku välja kasvanud stuudio ihupiltnik. Kerli on lahke, täpne ja korrektne, alati mõne nalja üle muigamas. Lisaks – kaotatud asjade puhul aitab alati detektiiv Mullamaa.

LISANDRA

Digiturunduse juht ja müügispetsialist

Stuudios pole keegi näinud, et Lisandra kiirustaks või tormaks või teeks läbimõtlemata tegusid – tema on etalon, kuidas talitada süsteemselt ja mõnuga. Lisandra taust on aksessuaaridisainis ning hetkel on ta ka Eesti Kunstiakadeemia magistrantuuris, kuid lisaks omab ta kraadi digiturunduses. Läbi selle on ta leidnud endale niši, kuidas panustada muidu käelise ja praktilise eriala väestamisse. Stuudios on tema rolliks avada meie sõpradele sotsiaalmeedias ja veebis stuudio põhimõtteid, uudiseid ja köögipoolt.

HEDY

Müügijuht ja poe juhataja

Rõõmsamat ja positiivsemat inimest kui Hedy annab otsida. Tema elujaatav suhtumine hoiab stuudiopoes ilmast hoolimata päikese toas ja nii saab iga klient mõnusa positiivse laengu. Hedyl on taust majandusteaduses ja müügitöös, kuid kuna elus peab kõike proovima, siis nüüdseks on ta hoopis Eesti Kunstiakadeemia auhinnatud nahkaksessuaaride magistrant. Hedy on seega hea näide suhtumisest – kui midagi väga tahad, siis kõik on võimalik, tuleb vaid unistada ja eesmärgi nimel tööd teha.

MARI-LIIS

Konsultant

Mari-Liisi strateegilise juhtimise, teenusedisaini ning IT-taust, tema kaine mõistus ja kõrvaltvaataja pilk on stuudioperele kasulikuks vahepalaks ning aitavad unistustel kiiremini realiseeruda.

SILKE

Konsultant

Silke on jätkusuutliku brändingu asjatundja, keda võiks võrrelda meisterkokaga – ta näeb toorainetes potentsiaali ning suudab just selle õige retsepti luua, et tulemus oleks suurepärane. Nii on Silke oma konsulteerimisega ka meie stuudiopere silmi avanud, et olla veelgi jätkusuutlikum ja vahetum.

KOLM OÜ


Lisaks stuudio meistritele aitab meid vahel koostööpartner Tartus. Kolm OÜ on pikaajalise nahatöö kogemusega pereettevõte. Tänu tihedale suhtlusele valmivad ka seal tehtud kotid vastavalt meie tehnilistele eripäradele ja kvaliteedile ning on hoole ja armastusega tehtud. Koostöö võimaldab meil kiiremini liikuda nullkulu eesmärgi poole ja tõestada, et jätkusuutlik nahkaksessuaaride tootmine on võimalik ka klassikalises tootmises.
Endised meistrid