Meie inimesed


Oleme tänaseks kotte ja aksessuaare valmistanud üle 10 aasta. Kui algusaastatel tegi Stella neid põhiliselt üksinda eritellimustööna, siis tänaseks on tiimis pisut üle 10 inimese ning vahel aitab meid ka koostööpartner Tartus.

Iga meie koti seest leiad sa selle valmistanud meistrite nimed. Piilu sisse ja saa tuttavaks meie meistrite ning teiste tiimiliikmetega siin allpool.

STELLA

Ettevõtte omanik ja loovjuht

Stellat ajab hommikul tööle soov luua atmosfäär, kus kaaslased armastaksid töötada, kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta ning mis ei rikastuks keskkonna arvelt. Tema eesmärk on tõestada, et nahastuudiot saab pidada vastutustundlikul ja innovaatilisel moel. Imetlusväärse sihikindluse ja söakusega on ta teostanud eduka transformatsiooni üksikdisainerist ettevõtteni. Stella leiab lahenduse ka kõige keerulisemas situatsioonis ning suudab jälgida maailma väga erinevates nurkade alt. Ta oskab väga hästi olla ülemus, sõber ning õpetaja ühes isikus.

GERLI

Vanemmeister, sotsiaalmeedia spetsialist

Gerlile on tuttav töö nii New Yorgi glamuurses moetööstuses kui ka tillukeses nahastuudios Eestis. Ta on oma töös väga keskendunud ja temas on näha tõelisi nahameistri tunnusjooni – tal on stuudio kottide valmistamise eripärad selged kasvõi une pealt. Gerlil on elunautleja hing, kuid oma eesmärkide nimel on ta nõus väga palju pingutama, pelgamata rasket tööd ja vahel ka hiliseid tunde. Tema aasiv huumor võtab alati stuudios pingeid maha – nii on iga kott saanud kaasa tükikese nalja. Ta on kursis uute trendidega maailmas, mis tuleb kasuks meie stuudio sotsiaalmeedia suhtluse kujundamisel. Samuti on ta stuudioüritustel üks põhilisi Marise taustajõude. Gerli hoolitseva käe all on uue hingamise saanud paljud meie stuudio taimed.

MAARJA

Meister

Kui Maarja midagi ette võtab, siis saab see tegevus kogu tema tähelepanu ja hoole. Suure põhjalikkusega valmivad tema käes järjest keerulisemad nahatööd. Tema nõudliku ja täpse silma alt käivad läbi kõik stuudios valmis saanud tooted. Maarja hoolitseb ka selle eest, et kõik nahajäägid on sorteeritud ning leiavad kiiresti tee edasisse kasutusse, mis annab suure panuse sellesse, et meie stuudios tekib võrreldes tavatootmisega oluliselt vähem nahajääki. Ta on muide stsenograafia eriala lõpetanud ja võib iga kell meie tulevasele stuudiobändile lava kujundada. Kui Maarja on köögitoimkonnas, siis ootab kogu stuudiopere heldimusega, et missugune klassikaline magustoit lõunapausil lauale kantakse.

KADRI

Meister

Kadri lõpetas EKA-s sisearhitektuuri parima võimaliku skooriga ja sealt me ta otsejoones saimegi. Tal on anne näha tervikut seal, kus teised näevad ainult üksikuid klotse. Nahameistrina on Kadri keskendunud ja kohusetundlik, tema eesmärgiks on valmistada toode valmis korrektselt, kuid samas ka kiiresti. Tema sihikindlus on innustav – lühikese ajaga on temast saanud meie stuudio meister, kelle käed kõige rohkem kotte valmistavad. Kadri on oskuslik meister, kes liigub rahulikult oma rada, abistab alati ning viib alustatu kenasti lõpuni. Rahuliku ja tasakaaluka loomuga kolleeg, kellele saab alati toetuda.

HELEN

Tehniline disainer

EKA-s tootedisaini eriala lõpetanud Helen seisab hea, et Stella Soomlais brändi klassikuks muutunud mudelid muutuksid ajas veelgi paremaks ning et uued ideed jõuaksid tootmisse. Disainitandem koos Stellaga on ringdisaini eesmärkide ja funktsionaalsuse osas nõudlik, kuid samas ei tehta allahindlust esteetilistes valikutes. Heleni põhjalikkust ja kannatlikku meelt on tunda lõpptoodete lihtsuses ning multifunktsionaalsuses – tal on seletus olemas iga loodud detaili ja funktsiooni tarbeks. Igapäeva rutiini vürtsitab ta hea huumoriga, lugematu arvu GIF-dega ja Nõmme rongijaamast toodud pontsikutega. Päeva lõpus, kui kõikidel on silmad krõllis peas, tuleb Helen appi oma muusikavalikuga – see retrohõnguline ajarännak on päästnud nii mõnedki tempokad perioodid.

KERLI

Meister

Algajast kiirelt komeedina asendamatuks meistriks tõusnud Kerli on mõnus rahulik kolleeg, kes võtab elu muhedalt. Tema fotograafisilm jäädvustab stuudio argiseid hetki eriti kaunilt – tema piltidelt tundub nahameistri töö kui unistuse täitumine. Kerli on lahke, täpne ja korrektne, alati mõne nalja üle muigamas. Lisaks – kaotatud asjade puhul aitab alati detektiiv Mullamaa.

HENNA

Meister

Henna kasvas meie tiimiliikmeks läbi praktika. Pühendumus ja tohutu õppimisvõime on teinud temast asendamatu meistri, kes oskab teha ka keerulisemaid töid. Tema kunagine müügikogemus on meid viinud lähemale oma põhjanaabritele. Henna on lisaks stuudiosse toonud ka mõnusa tasakaalu – tema elukogemus ja soomlaslik rahulikkus on heaks vastukaaluks tänapäeva tormises tempos.

MARIA

Müügiassistent

Maria on päikesekiir, kes tervitab külalisi heatujuliselt ning hoiab tiimikaaslaste tuju üleval oma nakatava naeru ja lauluviisidega ning kui miski enam ei aita, siis genereerib ka pasunahääle. Maria ei karda ühtegi tööd – ta tuleb appi seal, kus vaja ning seda alati rõõmsalt ja entusiastlikult.

ANGEELIKA

Finantsist (lapsehoolduspuhkusel)

Angeelika on nagu püha vaim, keda näeb harva, aga ta on alati olemas ja hoiab kõigel silma peal. Asendamatu mõistusehääl stuudios, kes suudab loovust teisendada mõõdetavatesse tabelitesse. Tänu temale saab iga number koha õige tabeli õigel real.

MARI-LIIS

Konsultant

Mari-Liisi strateegilise juhtimise, teenusedisaini ning IT-taust, tema kaine mõistus ja kõrvaltvaataja pilk on stuudioperele kasulikuks vahepalaks ning aitavad unistustel kiiremini realiseeruda.

SILKE

Konsultant

Silke on jätkusuutliku brändingu asjatundja, keda võiks võrrelda meisterkokaga – ta näeb toorainetes potentsiaali ning suudab just selle õige retsepti luua, et tulemus oleks suurepärane. Nii on Silke oma konsulteerimisega ka meie stuudiopere silmi avanud, et olla veelgi jätkusuutlikum ja vahetum.

KOLM OÜ


Lisaks stuudio meistritele aitab meid vahel koostööpartner Tartus. Kolm OÜ on pikaajalise nahatöö kogemusega pereettevõte. Tänu tihedale suhtlusele valmivad ka seal tehtud kotid vastavalt meie tehnilistele eripäradele ja kvaliteedile ning on hoole ja armastusega tehtud. Koostöö võimaldab meil kiiremini liikuda nullkulu eesmärgi poole ja tõestada, et jätkusuutlik nahkaksessuaaride tootmine on võimalik ka klassikalises tootmises.
Endised meistrid