Menu

Inimesed


STELLA

Ettevõtte loovjuht ja peadisainer

Stellat ajab hommikul tööle soov luua atmosfäär, kus kaaslased armastaksid töötada, kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta ja mis ei rikastuks keskkonna arvelt. Tema eesmärk on tõestada, et nahastuudiot saab pidada vastutustundlikul ja innovaatilisel moel. Imetlusväärse sihikindlusega ja söakusega on ta teostanud eduka transformatsiooni üksikdisainerist ettevõtteni, kus töötab tosin töötajat. Leiab lahenduse ka kõige keerulisemas situatsioonis ning suudab jälgida maailma väga erinevates nurkade alt. Oskab väga hästi olla ülemus, sõber ning õpetaja ühes isikus.

GERLI

Vanemmeister

Gerlile on tuttav töö nii New Yorgi glamuurses moetööstuses kui ka tillukeses nahastuudios Eestis. Ta on oma töös väga keskendunud ja temas on näha tõelisi nahameistri tunnusjooni – tal on stuudio kottide valmistamise eripärad selged kasvõi une pealt. Gerlil on elunautleja hing, kuid oma eesmärkide nimel on ta nõus väga palju pingutama, pelgamata rasket tööd ja vahel ka hiliseid tunde. Tema aasiv huumor võtab alati stuudios pingeid maha – nii on iga kott saanud kaasa tükikese nalja. Ta on kursis uute  trendidega maailmas, mis tuleb kasuks meie stuudio sotsiaalmeedia suhtluse kujundamisel. Samuti on ta stuudioüritustel üks põhilisi Marise taustajõude.

MAARJA

Meister

Kui Maarja midagi ette võtab, siis saab see tegevus kogu tema tähelepanu ja hoole. Suure põhjalikkusega valmivad tema käes järjest keerulisemad nahatööd. Lisaks hoolitseb Maarja selle eest, et kõik nahajäägid on sorteeritud ning leiavad kiiresti tee edasisse kasutusse, mis annab suure panuse sellesse, et meie stuudios tekib võrreldes tavatootmisega oluliselt vähem nahajääki. Ta on muide stsenograafia eriala lõpetanud ja võib iga kell meie tulevasele stuudiobändile lava kujundada. Kui Maarja on köögitoimkonnas, siis ootab kogu stuudiopere heldimusega, et missugune klassikaline magustoit lõunapausil lauale kantakse.

MEELI

Meister

Meeli oli enne nahatööd hoopis väljaõppinud meditsiiniõde. See võib ühe nahameistri puhul tunduda üllatava valikuna, kuid niipea, kui Meelit tundma õppida, on pilt selge: meie stuudio üks pesamunadest on kuni viimse rakuni empaatiat täis nagu üks soe kašmiirkampsun. Tema hoolitseb, et tehtud saaksid ka tegevused, mis alati ehk õige meeldivamad pole, samas kvaliteedis järelandmisi tegemata. Lisaks nahatööle teeb Meeli vahel müügitööd meie stuudiopoes ning klienditeenindajana on ta rahulik kuulaja, suunaja ja teab, kuidas kliendile oskuslikult selgitada ka naha hingeelu. Kõigele lisaks oskab ta veel täiesti adekvaatselt vioolat mängida.

KELLY

Meister

Usin nahameister, kes ei harrasta udutamist. Tal on kõrged nõudmised oma tööle, oskab pöörata tähelepanu detailidele, soovib alati areneda ja omandab uusi oskusi kiirelt. Hea energiaga stuudiokaaslane, siiras ja vaimukas. Lisaks mahub Kelly ellu kohvi ja maitsvate võileibade valmistamine tema enda kohvikus Värav. Kui stuudio külmkappi on igasugu kärata tekkinud imehead kooki, siis on see suure tõenäosusega just tema küpsetatud.

KADRI

Meister

Kadri lõpetas EKA-s sisearhitektuuri parima võimaliku skooriga ja sealt me ta otsejoones saimegi. Tal on anne näha tervikut seal, kus teised näevad ainult üksikuid klotse ja tal on hämmastav sihikindlus. Nahameistrina on Kadri keskendunud ja kohusetundlik, tema eesmärgiks on valmistada toode valmis korrektselt, kuid samas ka kiiresti. Oskuslik meister, kes liigub rahulikult oma rada, abistab alati ning viib alustatu kenasti lõpuni.

HELEN

Meister, graafiline disainer

EKA-s hoopis tootedisaini eriala lõpetanud Helen on tähelepanelik ja kiire nahameister, kes lisaks nahatööle tegeleb stuudios ka graafilise disaini poolega. Ei kohku ühegi ülesande ees ja võtab väljakutsed rõõmuga vastu. Tiimikaaslasena rahulik, tasakaalukas ning optimistlik ka siis, kui muidu võiks ahastama hakata.

KERLI

Meister

Kerli on nahamaailmas alles üsna uus, kuid tema suur soov omandada teadmisi ja oskusi igal tööpäeval, annavad tema arengule kiiresti hoogu juurde. Töökas ja rahulik tiimikaalsane.

MARIS

Müügi- ja turundusjuht

Maris on nagu taskunuga – erisuguste otsikutega multifunktsionaalne tööriist. Ta on keskendunud ettevõtte müügi arendamisele, kuid pole tööd, mida ta ära ei teeks, olgu selleks siis näituste ja vestlusõhtute korraldamine, poeriiulite ehitamine või tootmises abiks olemine. Maris on konkreetne ja oskab jalga maha panna – tänu temale on stuudiol fookus paigas. Ta on elukogenud ja laia silmaringiga visionäär, mistõttu on tema panus hindamatu ka suurte ideede arendamisel. Oskab elada hetkes, kuid vaadata ka tulevikku ning teha eesmärkide saavutamiseks väikeseid samme igapäevaselt, vahele pikkides mõne kalambuuri või nalja elust enesest. 

ANGEELIKA

Finantsist (lapsehoolduspuhkusel)

Angeelika on nagu püha vaim, keda näeb harva, aga ta on alati olemas ja hoiab kõigel silma peal. Asendamatu mõistusehääl stuudios, kes suudab loovust teisendada mõõdetavatesse tabelitesse. Tänu temale saab iga number koha õige tabeli õigel real.

MARI-LIIS

Konsultant

Mari-Liisi strateegilise juhtimise, teenusedisaini ning IT-taust, tema kaine mõistus ja kõrvaltvaataja pilk on stuudioperele kasulikuks vahepalaks ning aitavad unistustel kiiremini realiseeruda.