Menu

Uudiskiri

Tegus talv

(04.12.19)


Nagu ikka, on detsember meie jaoks üks tihedamaid ja tegusamaid kuid aastas. Ka sinul on võimalik nii mõneski tegevuses kampa lüüa või kohata meid erinevatel disainiturgudel. Samuti avame taas uue näituse. Aga kõigest juba siinsamas pikemalt.Inspiratsiooni sügisõhtuteks

(11.11.19)

Seekordses uudiskirjas leiad kutse näituse avamisele ning rohkelt vihjeid, millega end ja sõpru-lähedasi üllatada.


Aastalõpu kampaania ja muud toredad uudised
(03.10.19)

Jaanuaris on meie klientidel võimalik võita äge reisikott. Kampaania detailidest ja muudest toredatest uudistest räägimegi seekordses uudiskirjas.


Töörõõmud ja muud põnevad uudised

(28.05.19)

Seekordses uudiskirjas räägime põgusalt sellest, miks meile meeldib teha asju selliselt nagu me neid teeme. Rõõmustame ka selle üle, et seda tunnustatakse. Lisaks kutsume teid järgmisel nädalal näituse avamisele.


Kevadine eripakkumine ja muud head uudised
(30.04.19)

Seekordne uudiskiri toob kevadise eripakkumise ja lisaks mõned muud toredad uudised.


Kevadesse uute teadmistega

(20.03.19)

Meie Eesti on sõbralik, avatud koostööle ja austab teaduslikke fakte. Seekordses uudiskirjas mõned nupukesed, mis annavad võimaluse uusi teadmisi juurde saada, lisaks paar muudki uudist.

Head sõbrapäeva!

(13.02.14)

Veebruari uudiskiri annab kasulikku infot selle kohta, kuidas saad meile tagastada meie valmistatud tooted, mis on sinu jaoks oma eluea ära elanud ja millised boonused sellega kaasnevad. Samuti kutsume sind ise kellarihma meistedama.

Toredaim uudis on see, et sõbrapäeva puhul ütleme sulle suure-suure aitäh ning laseme kõikidel kottidel ja aksessuaaridel hinnad alla 14% nii stuudios kui veebipoes. Ainult kolmapäeval ja neljapäeval. Veebipoes kasuta koodi THANKYOU

Pildil meie meister Elise koos truu abilise Hildaga.

Mida toob uus aasta Stella Soomlais stuudios?

(10.01.19)

Täname sind möödunud aasta eest ning soovime ilusat jätkuvat aastat!
 
Detsember möödus meie jaoks tavapärasest töisemalt, kuid nüüd on viimaks aega veidi hinge tõmmata ja alustada uut aastat värske meelega. Sellest tulenevalt anname teada, et peame reedel 11. jaanuaril strateegiapäeva ning oleme seetõttu suletud.

Et uus aasta algaks inspireerivalt, kutsusime 9. jaanuaril külla moelooja Lilli Jahilo, kellega vestlesime tema põnevast teekonnast moemaailmas. Ees on veel nii mõnigi huvitav üritus, millest kutsume sind osa võtma. Samuti ootame sind meie tootearendusse panustama. 


Detsember

(06.12.18)

Soovime kõigile ilusat algavat jõuluaega! Detsembris on meil stuudios tavapärasest rohkem toimetusi, kuid kes palju teeb, see palju jõuab. Loe edasi, et kuulda esimesena meie uudistootest, lisaks info eesootavate sündmuste kohta ning paar toredat kingiideed.


Meistrid ja Margaritad

(01.11.18)

Tervitus! Loodame, et pealkiri kutsus uudiskirja avama, kuid sisu osas peame vabandama, et lugemine tuleb veidi lihtsakoelisem. Meistrite teema on siiski kenasti kaetud, lisaks mõned uudised meie stuudiost. 
Katsetuste ja muutuste aeg

(10.10.18)


Alustasime sügist suuremate muutustega meie väikese ettevõtte sees, millega seoses on meil sulle mitu soodsat pakkumist.


Ootame külla!

(07.09.18)

Meile meeldib kui te meil külas käite ja septembrikuus on selleks jälle mitmeid põhjuseid.

Kultuurimaja
(14.08.2018)

Augusti lõpp kisub meil kultuurseks. Lisaks on meil ka mitmeid muid uudiseid. Siin all vihjed ja võimalused, kuidas neist osa saada ning neisse omalt poolt panustada :)


Suvised superdiilid ja muud põnevad uudised

(12.06.2018)


Kiired maikuu uudised

(04.05.2018)

Mais me rallime täiega mitmel rindel, seega seekordne uudiskiri katab vaid kõige olulisemad teemad.

Stella Soomlais Stuudio Suur Kevadhoroskoop - Aprill!

(19.04.2018)

See kevad kujuneb Sulle vaheldusrikkaks, kirgas päike annab jõudu talvekaamos maha raputada ja suvele reipalt vastu astuda.

Arvatavasti leiab aprillis aset mitu olulist sündmust muusika, disaini või kunstiga seonduvalt. Anname allpool selles osas mitu head vihjet. Sinul on nende sündmuste juures mängida oluline roll ja see võib Sulle ka hulganisti meeldivaid hetki kaasa tuua. Uute elamuste omandamine on Sulle praegu väga oluline.

Sisseostude tegemisel tasub veidi hoogu maha võtta. Pead hoolikalt mõtlema, kust asju osta. Hea aeg on praegu selleks, et soetada Stella Soomlaisi seljakoti uus miniversioon. Et kõik kulutused ei kuhjuks kevadesse, tasub meeles pidada, et suurema ostu saad sooritada ilma lisatasudeta ka LHV järelmaksuga.

See kevad tuleb igal juhul väga mitmekesine ja täis põnevaid kohtumisi! Loodame, et saame sellesse oma panuse anda meiegi.

Foto: Halina Mugame

Palju üritusi ja muid uudiseid!

(02.03.2018)

Aasta alguse kaamos on nüüd läbi ja külmakraade trotsides alustame märtsi eriti hoogsalt mitme ürituse ja muude toredate uudistega.

Hoogne algus

(08.02.2018)

Detsember ja jaanuar kadusid nii kiiresti käest, et uudiskirja ei jõudnudki saata. Igapäevastele asjadele lisaks toimusid meil vestlusõhtud Louis Vuittoni disaineri Mirja Pitkäärtiga ja Nullkulu Maryliis Teinfeldtiga ning kaks Drawgymi joonistusõhtut, käisime pop-up näitust tegemas Stockholmi moenädalal ja avasime Juhan Soometsa näituse meie poe galeriiseintel.

Kiire lõpuspurt
(28.11.2017)

Aasta lõpp läheneb ja palju on veel selle aja jooksul vaja teoks teha. Siin kiire ülevaade sellest, mis plaanis. Samuti rohkelt kingiideid lähenevaks pühadehooajaks.

Siit nurgast ja sealt nurgast meie stuudiosse kokku
(30.10.2017)

Oktoober on toonud meie õuele mitmeid põnevaid uudiseid. Lisandunud on kaks uut toodet, jupikaupa saame hakata välja tulema pikalt peas olnud arendusmõtetega ning kohe-kohe avame galerii poolel uue näituse. Lisaks on meie tegemisi pandud tähele ka suuremas plaanis, mille üle on loodetavasti ka teil hea meel :)

Põnev sügis

(25.09.2017)

Sügis on alanud tegusalt ja jätkub mitmekesiselt. Et sind mitte infoga üle külvata, siis seekordses uudiskirjas toome välja vaid olulisemad sündmused ja loodame sind lähiajal hoopis näost-näkku kohata :) Kaunist sügist!

Rahulik loomise aeg

(31.08.2017)

Suve teine pool möödus rahulikumas tempos, arendasime tooteid ja puhkasime meiegi. Seekordsest uudiskirjast leiad mitu uudistoodet ja tagasivaate meie avamispeole.

Väga tähtsad uudised!

(5.07.2017)

Juuni on möödunud kõvasti askeldades, ehitades, värvides, leiutades ja ka sünnitades, kaootilisemad ning lõbusamad hetked läbisegi. Nüüd aga oleme sealmaal, et edastada lausa mitu väga tähtsat sõnumit.

Kasvurõõmud
(26.06.2017)

Tänu armsate klientide, sõprade ja fännide kasvavale huvile meie kottide ning aksessuaaride vastu on meie stuudiopere nüüdseks paisunud päris suureks. Kolime juuni alguses avaramatesse ruumidesse, kus on meil teid parem vastu võtta ja meistritel rohkem ruumi nahatööd teha. Seekordsest uudiskirjast leiad ka kiirtee meie tiimiliikmete juurde. Lisaks on meil mõned uued edasimüüjad, üks neist Soomes.

Avameelselt

(25.04.2017)

Stellat on disainerina alati huvitanud selliste toodete loomine, mille materjal kestab ja disain toimib ka aastakümnete pärast. Lisaks nende põhimõtete igapäevasele järgimisele liigume oma tegevuses üldise suurema läbipaistvuse suunas. Seekordsest uudiskirjast leiad tee meie hinnapuu juurde, ühe uudistoote ja ühe uue võimaluse, kust meie tooteid soetada.

Kevad on põnev muutuste aeg
(22.07.2017)

Kevad on põnev muutuste aeg. Loodame, et leiad meie seekordsest uudiskirjast enda jaoks kasulikke ja huvitavaid vihjeid. Päikest! :)

Veebruari vihjed

(06.02.2017)

Veebruari talvekaamos on hea aeg inventuuriks juba olemasolevatele asjadele ja vaatamiseks, kuidas neid paremini kasutada ning hooldada. Lisaks paarile vihjele, kuidas seda teha, on meil ka üks uudistoode. Samuti kutsume teid näitusele ja stuudiosse külla.

Uudisterohke uue aasta algus

(12.01.2017)

Detsembrist sai sujuvalt jaanuar ja meie lootused rahulikule aasta algusele pole sugugi täitunud. Vastupidi – meil on palju häid ja põnevaid uudiseid! Loodame, et sinu aasta saab samuti olema ootustest parem ja et leiad enda jaoks midagi huvitavat ka meie seekordsest uudiskirjast.


Väikesed väljasõidud ja pikemad reisid

(18.11.2016)

Seekordsest uudiskirjast leiad mõned vihjeid, kuhu minna nii Eestis kui välismaal ning millised meie tooted Sind nendel radadel saata võiksid.


Sügiseselt kirjud uudised

(31.10.16)

Sügis on alanud tegusalt ja kirevalt. Loodame, et leiad meie väikesest ülevaatest endale midagi inspireerivat ja meelepärast.

Suvine servus
(27.05.16)

Mai kuu uudiskirjas jälle mitemeid uusi ja suviseid tooteid ning põnevaid sündmusi. Lisaks ka ühe erilise kliendi eritellimusel kottide sünnilugu.


Aprillikuus kõik on uus
(01.04.16)

Aprilli uudiskirjas tutvustame jälle uudistooteid, põnevaid sündmusi ja tiimi uut liiget.

Kevadekuulutaja
(09.03.16)

Märtsi kuu uudiskirjas on mitmeid uudistooteid, põnevaid sündmusi ja blogi Markko Karu poolt tehtud uuest logost ja tema kotist.


Uue aasta uued töötoad
(01.02.16)


Uuel aastal on võimalik osaleda nii traditsioonilistes käepaelade töötubades kui ka uutes  kellarihma ja mobiilivutlari töötubades.

Uued tooted ja jõuluturud
(11.12.15)

Aasta viimases uudiskirjas on uute toodetena järjehoidjad ja topsihoidjad. Lisaks saab tutvuda laienenud kandekottide valikuga ning ka detsembris toimuvate laatadega.

Stuudiomüük L 19/09 
(09.09.15)

Septembri uudiskirjas kirjutatakse Disainiöö ajal toimuvast avatud stuudio päevast, mille raames saab tutvuda ka uue identiteedi ja kotimudelitega.


Uued tööd ja jutud

(31.08.15)

Suve lõpu uudiskirjas on juttu nii Indrek Naruski rattajooksu kandekottidest, töötubadest kui ka uudistoodetest ja meeskonnast.


Töö tahab tegemist!

(09.02.15)

Aasta esimeses uudiskirjas on infot nii uue töötaja otsimisest kui ka uudistoodetest ja tulevastest üritustest - sõbrapaela töötoast ja laadast.


Uut ja vana!

(19.12.14)

Pühade eelsest uudiskirjast saab lugeda lisaks pühade tervitusele ka koostööst Hekkpipe'ga ja tutvuda uudistoodete - minimalistliku rahakoti ja geomeetrilise käepaelaga. Ei puudu ka ülevaade aasta lõpu üritustest - jõululaatadest, kus ka Stella tooted kohal. Disainiblogist saab lugeda ka kuu disaineriks valitud Stella lemmik disainiesemetest.


Uudised ja muud põnevat

(4.12.14)

Esimesest uudiskirjast saab lugeda blogijuttu endise baleriini koti valmistamisest, samuti tulevastest üritustest nagu nahatöö workshopid ning Eesti Disaini Maja sünnipäev. Lisaks on tutvustatud uudseid nahast kõrvarõngaid ning koostöös sündinud brändi Rüü.