Menu

Hooldus

Kasutame kottide valmistamiseks kõrgekvaliteedilist Euroopa päritolu veiste taimparknahka, osalt ka õliparknahka. Mõlemad on naturaalsed ja vastupidavad materjalid, mis vananevad väärikalt. Korralikult hooldades saab nahkkotti kasutada aastakümneid. 

Stella Soomlais kottidele pakume turgutuskuuri, puhastades ja hooldades materjali spetsiaalsete nahahooldusvahenditega. Esimene turgutuskuur on meie poolt tasuta, edasised vastavalt hinnakirjale.

Koduseks hoolduseks saad soetada hooldusvahendid meie veebipoest.Igapäevased nõuanded taimparknahast koti kasutuse kohta

 

Väldi pikaajalist otsest päikesevalgust, kuna naha värv reageerib päikesevalgusele. Heledad toonid muutuvad tumedamaks ja tumedamad toonid pleekuvad.

 

Naturaalne nahk ei armasta kõrgeid temperatuure. Ära pane märjaks saanud kotti kuivama radiaatori või mõne muu küttekeha lähedusse. Lase kotil kuivada toatemperatuuril. 

 


Puhastamine ja hooldus

 

Eemalda plekid või mustus niiske lapiga. Võid kasutada ka spetsiaalset nahaseepi. Plekkide puhastamisel võid kasutada sooja vett, kuid mitte tulikuuma. Käi ringjate liigutustega üle kindlasti kogu nahapind, nii väldid laikude tekkimist.

nahast koti hooldamine stella soomlais

 

Peale puhastamist kanna käsnaga pinnale spetsiaalselt sinu koti nahale sobiv hooldusvahend ja käi kott üle kuiva lapiga. Tavakasutuses olev kott ei vaja põhjalikku hooldust üldse mitte tihti. Enamasti piisab, kui seda aeg-ajalt kreemitada ja see meile kord aastas turgutuskuurile tuua. Esimene turgutuskuur on meie poolt tasuta, edasised vastavalt hinnakirjale.

nahast koti hooldus stella soomlais