Galerii


Pea igakuiselt vahetuvad meie stuudiopoe galeriis näitused – foto, illustratsioon, graafika, maal ja muu selline, mida saab seina panna. Oleme näidanud nii noorte alustavate kui tuntud kunstnike töid. Meie galerii eesmärk on pakkuda kunstnikele võimalust esitleda oma loomingut tavagalerii ruumidest väljaspool ning loodetavasti ehk ka laiemale publikule.

Valiku eksponeeritud kunstnike illustratsioone, postkaarte, kalendreid ja muid töid saad soetada meie veebipoest.

HetkelLiisa Kruusmägi
"Balearic Liisa"
28.04-13.05.2022

Stella Soomlais Stuudios toimub enne kolimist veel üks näitus. Kunstnik Liisa Kruusmägi on otsustanud väikses stuudios eksponeerida eriti suure formaadilisi töid luues nii omamoodi kontrasti— maalid justkui võtavad ruumi üle. Suurtelt lõuenditelt vaatavad vastu oma igapäevtegevustega okupeeritud tegelased. Iga maailm on nagu värviküllane pilk kellegi omailma: laiali pillutatud esemed, silmi virvendama ajavad mustrid, puhkuse meeleolud või hoopistükis hunnik päid. Tule ja sisene maailmadesse, mis muidu lukus ja lase värvidel ja tekstuuridel end võluda. Saa osa maailma mõsitatusest ja lõputust suvest, mille nägemiseks kulub vaid silmapilk.


Tegu on Liisa Kruusmägi teise näitusega Stella Soomlais Stuudios. Kunstniku peamisteks valdkondadeks on maal ja joonistus. Liisa lõpetas aastas 2013 EKA vabade kunstide teaduskonna ning on peale seda teinud aktiivselt näituseid ja osalenud mitmetes rahvusvahelistes kunstiresidentuurides. Liisa kergesti äratuntavat pildikeelt on mõjutanud ta paljud värvikad reisielamused.

http://liisakruusmagi.com/

Tööd on müügiks.