Menu

Tööprotsess

Eritellimusel kott valmib 6-12 kuuga alates meie esimesest kohtumisest, kus me arutame võimalikke ideid, kuni selle hetkeni, kui sa oma uue lemmikuga päikseloojangusse ratsutad.


Täpne ajagraafik oleneb disaini keerukusest ja materjalide kättesaadavusest ning sellest, kui hõivatud me oleme. Meeldejäävaks kingituseks sobib hästi ka kinkekaart – nii saab kingisaaja ise hiljem otsustada, millist kotti ta tahaks ja vajaks.


TÄIUSLIKU KOTI RETSEPT


1. Saada mulle kiri koos lühikese kirjeldusega sellest, millist kotti sa endale ihaldad, ning broneeri endale aeg minu stuudios, et saaksime asja lähemalt arutada.

2. Stuudios vaatame üle võimalikud materjalid ja süveneme sinu kontseptsiooni nii kaua, kuniks pilt selge, milliseid kavandeid luua.

3. Kui olen valmis saanud algsete visanditega, kutsun su taas stuudiosse, et saaksid oma lemmiku välja valida.
Nahadisainer Stella Soomlais ttamas stuudios
4. Parimat visandit lihvitakse edasi ning lõplikust kavandist valmib paberist prototüüp. Ikka selleks, et anda visandile tõeliselt kolmemõõtmeline tunnetus. Kui kõik tundub õigemast õigem ning tekitab ootusärevust ja suurt elevust ning sa otsustad tellimuse vormistada, palun sul teha 50%-lise ettemaksu.
Nahadisainer Stella Soomlais tegemas maketti
5. Kui lõplik disain on heakskiidu leidnud ning ettemaks laekunud, tellin ma AB H Brunneri kaudu Hispaaniast naha (see jõuab kohale umbes 3 nädalaga).

6. Kui nahk on kohal ja järjekord sinuni jõudnud, saan ma hakata sinu kotti meisterdama.
Nahadisainer Stella Soomlais mblemas stuudios
7. Piduliku tseremoonia käigus annan ma sulle Sinu Koti üle - algab sinu kooselu oma lemmikkotiga. Kui kõik rahaasjad on jutti aetud, lähed sina oma kotti nautima ning mina jään ootama, kuni sul tuleb uusi huvitavaid ideid ja unistusi, mida mina saaksin aidata realiseerida.

8. Ma olen tänulik, kui saan sinult e-maili teel tagasisidet ning mulle meeldib alati kuulda, kuidas sinul ja su kotil läheb.

9. Kui tunned, et su kott vajab kosutavat paid ja hellust, siis võta minuga ühendust.
Nahadisainer Stella Soomlais vahatamas nahka