Menu

Reisida tuleb stiilselt!

Indrek on mees, kes tahab, et teda ümbritseksid asjad, mis oleksid ilusad ja spetsiaalselt talle tehtud. Olles asutanud ülemaailmse kuulsusega rattabrändid nagu Velonia ja Viks, on loogiline, et tema jaoks on iga detail oluline. Seetõttu pole üllatav, et Indrek üks päev mu stuudio uksest sisse astus ja soovis tellida nahast kandekotte mitte endale, vaid oma rattajooksudele!
Indrek on hea näide sellest, kuidas insenerihariduse, hea maitse ning “out-of-box” mõtlemise kooslus võib luua midagi suurt. Kui Indrek oleks võtnud tõsiselt ütlust, et pole mõtet jalgratast leiutada, ei oleks Eesti disainil kahte väga ägedat visiitkaarti Viksi ja Velonia näol. Velonia on esimene rattabränd Eestis, mis pakub head kvaliteedi ja hinna suhet bespoke rattaraamide seas ning Viks linnaratas oma eriskummalise kujuga on vallutanud südameid nii siin-kui sealpool suurt lompi. Indrek, olles ise suhteliselt hullunud rattasõidu fanatt, ilmselgelt teab, mis rattafännidele peale läheb.
Indrek Narusk ja Stella Soomlais'i nahast rattajooksude kandekotid
Olles ühendanud oma hobi ja töö, reisib Indrek palju ning seejuures veab kaasas ka eri sorti jookse. Kui ratta ja muud vidinad on Indrek suutnud ise projekteerida ja disainida, siis naha osas tulin talle oma naiskonnaga appi. Nüüd on Indrekul komplekt koos – kergekaalulised süsinikkiust iludused saavad reisides peesitada spetsiaalselt neile tehtud taskutes.

Indreku CV ja portfolio on muljetavaldav. Kõrvaltvaadates tundub, et ta suudab teha kahte asja väga hästi – keskenduda olulisele ning valida oma ellu vaid tegevusi, mis silmad särama panevad. Tundub, et teda ei morjendaks ka kaikad kodarates, sest tal on alati kuskilt tagataskust varuratas võtta. Kui ta oma suhtumist hoida suudab ning sama sihikindlalt edasi rühib, on Eesti tulevikus peale IT-riigi ilmselt ka jalgrattatootmises esirinnas.
Indrek Naruski  nahast rattajooksude kandekotid, tehtud Stella Soomlais'i poolt
Klõpsud velodroomil tegi fotograaf Tõnu Tunnel.