Menu

Ema, kallis ema...

Minu Ema on kindlasti Ema suure tähega - hell ja hea, tark ja andekas, armastav ja armastusväärne. Ei tea mina midagi sellest, et Ema valmistaks piinlikkust või oleks tüütult õpetlik. Ta on olnud minu üks parimaid sõpru ajast, mida mäletan.

Kindlasti ei oleks ma praegu oma brändi arendav nahadisainer, kui mul poleks olnud Ema pakutud tagalat – julgustussõnu, kui hirm hakkas võimust võtma, lohutuskallistusi, kui asjad ei läinud nii nagu plaanitud, kõrvalpilku, kui ise olukorda ei hoomanud.


Ma arvan, et rohkemgi, kui mu Ema või mina ise arvame, on minu loomingulist käekirja just tema mõjutanud. Ema armastus minimalismi vastu on olnud nakkav. Seda väljendab kindlasti ka see kott, mis sai talle sel kevadel tehtud. 


Ema kui minu kuldklient, ei tahtnud mingit metalli ega sitse-satse, ei soovinud ta koti sisse voodrit ega välisküljele dekoori. Igapäevase õlakoti efekti annab värvi ja lihtsa vormi kombinatsioon. Ja kuigi oli hetki, kus Ema kahtles, kas siiski peaks kasutama sinist nahka, siis on see toon end õigustanud. 


Ema kannab kotiga välja nii sinise novembrikuu esmaspäeva, kui tahtejõuga peab pead püsti hoidma, nii päikest ning värve täis suvise laupäeva, kui vaja suvilasse marju korjama minna, kui ka kevadiselt värske reede, kui saab õhtupoolikul Tartu välikohvikus valget veini nautida.

Ema on alates hetkest, kui ta koti kätte sai, kandnud seda iga päev...mis saaks olla suurem au, kui su  Ema sinusse usub ning head soovib?!


Ilusat ja sooja emadepäeva, hea(d) Ema(d)!

Stella Soomlais Design nahast kekott