Menu

Meet the Maker: Kerli

Our customers and workshop participants are always eager to hear more about our crafters' jobs. This time you can read about Kerli's experience.
Loe lisaks

Meet the Maker: Maarja

Our customers and workshop participants are always eager to hear more about our crafters' jobs. We listed the most asked questions and here you can read Maarja’s answers.
Loe lisaks

Meet the Maker: Gerli

Many of our customers and workshop participants want to know more about our crafters' jobs. We listed the most asked questions and here you can read Gerli’s answers.
Loe lisaks

Gifts that matter

Now that the days are getting shorter, we’re starting to think about how we can treat our loved ones at Christmas with practical and beautiful gifts that last. Here are some thoughtful and useful gift ideas that are suitable for your nearest and dearest. We’ve got something for everyone ranging from the picky relative to the friend who’s got everything.
Loe lisaks

Kuidas valida kotti?

Selleks, et oleks lihtsam meeles pidada, millele koti soetamisel keskenduda, toome välja olulisemad punktid, mida jälgida.
Loe lisaks

Aga miks siis ikkagi nii kallis?

Kirjutame siin lahti Stella Soomlaisi koti hinna kujunemise, sest see küsimus juhib meie korduma kippuvate küsimuste edetabelit.
Loe lisaks

Ringmajandusest

Ringmajandus (ingl k circular economy) on keskkonnahoidlik ettevõtlusviis, mis arvestab toote olelusringi kõigis etappides materjalide ja ka muude ressursside säästliku tarbimisega ning taas- ja korduvkasutuse võimalustega.
Loe lisaks

Natuke juttu naha hingeelust

Nahk on pärit looma seljast ja sellel kajastub looma elukogemus, mistõttu on see tihti ka kergete pindmiste vigastuste ja armidega. Naha töötlemine ei eemalda neid täielikult ning enamus nahadisainereid on ühel meelel, et see pole ka vajalik.
Loe lisaks

Koti hooldus

Meie kotid on valmistatud taimparknahast. Taimparknahk on küll juba iseenesest väga vastupidav materjal, kuid hooldades oma kotti regulaarselt, pikendad selle eluiga veelgi ja hoiad koti väljanägemise püsivalt värskena.


Tähtis on meeles pidada, et erinevat tüüpi nahad käituvad erinevalt ning siin antud soovitused on mõeldud just Stella Soomlaisi nahast kottide hoolduseks.

Loe lisaks

Ring hakkab täis saama

Siin juttu pikemalt sellest, kuidas saad meile tagastada meie valmistatud toote, mis on sinu jaoks oma eluea ära elanud. Loe lisaks